POLITYKA PRYWATNOŚCI

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest:
    BIENIASZ-NICHOLSON ARCHITEKT Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu,
    adres: al. Wiśniowa 36a 53-137 Wrocław, e-mail:bna@bieniasz.com

Państwa dane osobowe przetwarzane będą:

a.)  w celu wykonania umowy, której jesteście Państwo stroną lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE „Rozporządzenie”); 

b.) w celu spełniania wymogów wynikających z przepisów podatkowych i o rachunkowości przez Administratora, w tym prowadzenia dokumentacji podatkowej oraz przechowywanie dokumentów księgowych tj. z uwagi na niezbędność przetwarzania do wypełniania obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia).

c.) Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz po zakończeniu trwania umowy w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze, na czas zgodny z obowiązującymi przepisami. 

d.)Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

e.) Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

f.) Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w celu zawarcia i realizacji umowy.

d
Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor